Prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to często bardzo wyjątkowe osoby w naszym życiu i w życiu naszych dzieci. Wybór prezentu na Dzień Babci i Dziadka to prawdziwe wyzwanie, bo chcemy dzięki temu pokazać im jak są dla nas ważni i przekazać miłość jaką ich darzymy.

Co roku Wyczarowuję prezenty na tę wspaniałą okazję i co roku staram się wymyślić coś nowego, zarówno dla swoich Babć, Dziadków moich synów, jak i dla Was i Waszych bliskich.

Osobiście bardzo lubię poduszki z napisami. Wiem, że każda Babcia dumnie trzyma je na swojej kanapie. Serwetki i bieżniki też zdobią już nie jeden stół. W tym roku z pomocą przyszła Ruda Mama i jej pomysł, czyli torby i fartuszki.

Muszę przyznać, że fartuszki są świetne nie tylko na Dzień Babci i Dziadka, to ciekawy prezent na Święta imieniny czy inne okazje.

Ponieważ uważam, że najcenniejsze prezenty to te, w które włożyliśmy pracę i serce, to chcę Wam pokazać, jak możecie z pomocą maszyny do szycia zrobić ciekawy prezent – wyjątkową koszulkę.

Co potrzebujecie:
– gotowy t-shirt
-panel z ciekawym motywem (rozmiar ok 30×30 cm)
-maszynę do szycia i akcesoria


SZYCIE:

Brzegi panelu zaprasuj na szerokość 1,5-2 cm

Przypnij panel szpilkami na przód koszulki.

Przyszyj panel do koszulki. Tu pojawia się pewna trudność. Trzeba pilnować by nie zszyć przodu z tyłem. Ja robiłam to etapami – najpierw górny brzeg, potem boki…

I gotowe! Szybki, niedrogi i kreatywny prezent !

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.