O mnie

Cześć, jestem Agata i Czaruję tu dla Ciebie.

Wyczarowane to sama magia…
…to polska marka, która jest pełna pasji, miłości i wsparcia. Jest tworzona dla Wyjątkowych Kobiet. Banał? Nie!!! Ja naprawdę uważam, że KAŻDA Kobieta jest Wyjątkowa. Czasem ciężko nam w to uwierzyć, dostrzec to w sobie. Wiem coś o tym. Jednak wierzę, że jeśli zaczniemy patrzeć w lustro z troską i akceptacją, realizować swoje małe marzenia i rozwiać talenty oraz pasje, to świat stanie się lepszy a My, Kobiety będziemy szczęśliwe i będziemy tym szczęściem dzielić się ze światem.

Czasem małe rzeczy potrafią być wielkie.
Możesz u mnie zamówić torebkę lub inne akcesoria, to żaden wzniosły czyn. Czy aby na pewno? Pomyśl co to oznacza dla Ciebie. Czy nie jest tak, że chcesz ją mieć od dawna? Przyglądasz się, zastanawiasz do czego będzie pasowała. A jak już ją dostaniesz, to stanie się Twoją przyjaciółką. Będzie Ci towarzyszyła w te dobre, radosne dni, często będziesz z nią pędzić za codziennością, zapakujesz do niej cały dom i pół garażu, a potem, żeby coś w niej znaleźć, wysypiesz całą zawartość.
A wiesz co to oznacza dla mnie? Pozwalasz mi robić to co kocham. Rozwijać polską markę. Spełniać marzenia. Każde zamówienie jest dla mnie wyjątkowe. Za każmy stoi Kobieta, dla której szyję.

Ty też możesz Czarować.
Po drugiej stronie ekranu jestem ja, ale nigdy nie jestem sama. Każdy nowy projekt wymaga współpracy. Każda kolekcja, linia czy pojedynczy produktu, to zawsze odpowiedź na Twoje potrzeby. Bardzo potrzebuję Twojej pomocy, by Wyczarowane było takiej jak chcesz. Jak to zrobić? Dodawaj komentarze, odpowiedzi na ankiety i pytania. Napisz do mnie. W ten sposób dajesz mi znać co Ci w duszy gra i wspierasz rozwój tej marki.

Skąd się wzięło Wyczarowane
„Masz maszynę i umiesz szyć. Może uszyjesz mi kocyk?”
Mniej więcej takie słowa usłyszałam od koleżanki kilka lat temu. Wtedy nie wiedziałam, że to moje pierwsze zamówienie 😉
Początkowo szyłam na prośbę znajomych i obdarowywałam, niczemu nie winnych, przyjaciół. Często słyszałam, że powinnam sprzedawać swoje produkty. Długo nie wierzyłam ani w siebie, ani w sukces takiego pomysłu. Jednak z każdą uszytą rzeczą coraz bardziej kochałam to robić, a krąg nieobdarowanych niebezpiecznie malał. We wrześniu 2016 roku powstał fan page www.facebook.com/wyczarowanedla.

Ilu nas tu jest, czyli kto się kryje w Wyczarowane

Teoretycznie jestem „jednoosobową działalnością gospodarczą”. Dlaczego więc często piszę o Wyczarowane w liczbie mnogiej? BO JEST BARDZO WIELE OSÓB MAJĄCYCH OGROMNY WPŁYW NA TEN MAGICZNY PROJEKT.
Najważniejsza jest Rada Nadzorcza. Tak się składa, że jej stała siedziba znajduje się pod jednym dachem z pracownią. Wielką robę dogrywają dwaj Prezesi. Franek – Prezes ds. „Mamo uszyj mi…”, lat 7 oraz Wojtek – Prezes ds. Robienia Zamieszania, lat 3.
Mam wyjątkowe szczęście do grupy Testerów. Wszystkie nowe produkty trafiają w ręce moich bliskich. Tam przechodzą trudy, na które będą narażone kolejne egzemplarze. Muszę przyznać, że ich chęć współpracy i zaangażowanie są niebywałe.

Grono wspierające Wyczarowane wiedzą-, radami i dobrą energią jest duże i nie sposób tu wszystkich wymienić, ale Wy, moje Klientki (bez urazy Panowie, Panie są w znacznej większości) jesteście największym filarem tej marki. Tworzę ją dla Was, Waszych dzieci i bliskich. Wy też ją tworzycie. Jesteście projektantki swoich zamówień. Często dajecie pomysły na nowe wzory materiałów lub całkiem nowe produkty. Dzięki Wam podejmuję wyznania, rozwijam się i szkole.

Dlatego, pomimo tego, że przy maszynie do szycia siedzę sama, to Wyczarowane to nie tylko ja. W swojej pracowni nie czuję się samotna. Jesteście ze mną w stałym kontakcie, materiały kupuje u zaprzyjaźnionych i sprawdzonych sprzedawców, Chłopcy zaglądają przez dziurkę od klucza, a jak potrzebuję rady to zawsze mam do kogo się zwrócić. Wyczarowane to nie tylko szycie, ale też przyjaźń, miłość, wsparcie i radość tworzenia.

Dokąd zmierzamy
Ponieważ Wyczarowane to nie tylko biznes, ale też pasja, kierunki i tempo rozwoju są ściśle związane z Waszymi potrzebami i moimi możliwościami.

W tym roku realizujemy wielki projekt, jakim jest wyczarowane.com. Już dziś działa zakładka BLOG. To mój bardzo osobisty projekt. Realizuję w nim moje skłonności grafomaniakalne, pisząc trochę dla klientek, trochę dla dziewczyn, które też mają zajawkę na szycie, a trochę to, na co mam ochotę i czym chcę się podzielić.

Ponieważ bardzo chcę ułatwić Wam wybór i zakup Wyczarowanych produktów, w pocie czoła, powstaje sklep internetowy!!!! Kto mnie zna, ten wie, że mistrzem Internetów nie jestem 😉 dlatego jest to wyzwanie, przed jakim jeszcze nie stałam. Bardzo bym chciała, żebyście mogły składać zamówienia kilkoma kliknięciami. Dlatego walczę !

Już rozpoczęłam Kurs Konstrukcji i Szycia Nerek i Saszetek Biodrowych więc tego lata będziecie mogły zaopatrzyć się w te modne i wygodne akcesoria.

Ciekawe współprace… to temat, który mam nadzieję trochę Was zaskoczy. Razem z innymi wspaniałymi, przedsiębiorczymi kobietami, które są świetne w tym co robią, przygotowuję projekty, których owocem będą nie tylko Wyczarowane akcesoria i gadżety. Ale to niech będzie niespodzianką.

Bardzo Ci dziękuję za te kilka minut poświęconych na przeczytanie zakładki O MNIE. Mam nadzieję, że pokazałam Ci, że nazwa mojej marki jest nieprzypadkowa. Szycie od początku było dla mnie, jak magia. Każdego dnia odkrywam jej nowe aspekty i możliwości. To szycie sprawiło, że znalazłam nowy cel, radość i energię. Zrozumiałam, że to co szyję ma podwójną wartość, bo to nie tylko produkt, ale przede wszystkim radość.