PODSUMOWANIE ROKU 2019

Kończący się rok był dla mnie osobiście, bardzo trudny. I piszę ten artykuł nie po to by się chwalić, ale po to by pokazać sobie, że pomimo przeciwności, udało mi się, tutaj w Wyczarowane, wiele zdziałać. Aby pokazać Wam, że pasja i miłość do tego co się robi oraz zobowiązania wobec Was – NAJWSPANIALSZYCH Klientów, może pomóc przetrwać trudne chwile i daje motywację żeby iść na przód.

NAJWAŻNIEJSZY I NAJTRUDNIEJSZY CEL – sklep internetowy


Z wielkim trudem udało mi się stworzyć sklep internetowej. Nie raz już wspominałam, że współpraca z „internetami” i różnymi sprzętami nie przychodzi mi łatwo. O ile igła z nitkom robią, co bym chciała, o tyle komputer i różne programy są dla mnie mniej łaskawe. Dzięki kursowi Oli Gościniak i kilku tygodniom ciężkiej pracy, dziś możecie zamawiać w sklepie swoje ulubione produkty. To łatwe i szybkie zakupy dla Was. Jest tam już wiele zdjęć oraz dokładne opisy. Możecie zapłacić przelewem lub za pośrednictwem PayPal oraz wybierać opcje dostawy. Bardzo zachęcam do korzystania z tej możliwości, bo również mi ułatwia to pracę i skraca czas „dogadywania” zamówienia.

NOWY MODEL TOREBKI – APRIL

To projekt, w który włożyłam wiele serca, i który okazał się strzałem w dziesiątkę. Tak jak ja, pokochałyście torebkę APRIL MINI. Wciąż zamawiacie nowe wersje, co sprawia, że mam możliwość pracy nad różnymi jej wariantami. Więcej o tym, jak ona powstała i ile dla mnie znaczy możecie przeczytać TUTAJ.

NERKI!!!

Od dawna pytałyście, kiedy w ofercie pojawią się nerki. Jak ktoś mnie zna, to wie, że nie idę na skróty, nie wybieram prostych rozwiązań, bo uważam, że zasługujecie na to, co najlepsze. Jeśli mam Wam dać produkt, to muszę mieć pewność, że jest super, że wiem, co robię, i że będziecie zachwyceni. Dlatego wzięłam udział w KURSIE KONSTRUKCJI I SZYCIA NEREK. Konstrukcja nerki okazała się sporym wyzwaniem. Po dwóch dniach pracy i kilkunastu prototypach powstała NERKA N°1, z której jestem wyjątkowo dumna. Również dlatego, że i Wam się spodobała. Zaskoczyło mnie zainteresowanie tym produktem i dziś z przyjemnością myślę o tym ile barwnych i pięknych Wyczarowanych nerek latem zdobiło Wasze stylizacje. Na Waszą prośbę powstały też nerki dla dzieci oraz młodzieżowe.

ZESTAWY KOSMETYCZEK

Szyjąc pierwszy ZESTAW KOSMETYCZEK, bardzo chciałam, aby były nie tylko ładne, ale również funkcjonalne. W zasadzie jest to priorytet przy tworzeniu każdego produktu. Wybierając formę i wymiary, myślę o tym, jak i kiedy będziecie ich używać. Do czego mogą być przydatne i jak to zrobić, aby były lepsze od tych, które możecie kupić w pierwszym lepszym sklepie. Od razu wiedziałam, że największym problemem kosmetyczek są duże, wysokie opakowania. Sama zawsze mam z tym problem. Szampony, żele pod prysznic, i najgorsze, lakiery do włosów, nie pasują do żadnej, którą do tej pory miała. Dlatego powstał komplet -wysoka kosmetyczka na produkty w dużych opakowaniach oraz mniejsza na całą resztę. Dzięki temu ile zestawów uszyłam i jak wiele z Was wróciło po kolejne, choćby na prezent wiem, że się sprawdzają i są praktyczne. Dodatkowo ciągle dostaję informacje, że bardzo podobają Wam się wzory.

WSPÓŁPRACA

Znam wiele kreatywnych i mądrych osób. Uważam, że przyjaźń i współpraca budują. Ciągle słyszę o „trudnych klientach” i „nieuczciwej konkurencji”. Codziennie docenię fakt, że mam NAJWSPANIALSZYCH klientów na świecie. Jesteście siłą napędową do działania. O tym, jak wielki wpływ na Wyczarowane macie, już pisałam TUTAJ. Jednak ten rok skończyłby się wielką katastrofą, gdyby nie to, że ciągle mam wspaniałych przyjaciół, rodzinę oraz Was!!! O konkurencji pisać nie będę, bo prawda jest taka, że jej nie widzę. Nie dla tego, że jej nie mam. Jest, działa i robi świetną robotę. Ale ja robię swoją, nie zaglądającą innym „w gary”.

Bardzo cieszy mnie też współpraca z Rudą Mamą, która tworzy piękne tkaniny. Tworzenie instrukcji szycia dla tych, którzy podzielają moją pasję, to wielka sprawa. Jeszcze kilka lat temu sama uczyłam się wszystkiego. To, że ktoś dostrzegł moje umiejętności, sprawiło że bardziej w nie wierzę. Uważam, że warto się dzielić tym, co mamy. Czasem nam się wydaje, że mamy niewiele, jednak mamy talenty, które możemy wykorzystywać na wiele sposobów. Tutoriale szyciowe to jeden z moich sposobów na dzielenie się moimi i sprawia mi to ogromną radość.

GRUPA „SZYCIE DLA DZIECI”

Idąc za ideą dzielenia się talentami, stworzyłam grupę na Facebooku SZYCIE DLA DZIECI. Wyczarowane rozpoczęło drogę w innym kierunku. Torebki i akcesoria zagościły tutaj na stałe i one będą Naszą przyszłością. Jednak szycie dla dzieci to wielka przyjemność. Wiele nauczyłam się na ten temat przez ostatnie lata. Podziwiam, każdą mam, babcię czy ciocię, która chce dać swojemu maluchowi coś wyjątkowego, stworzonego z miłością. Dlatego zapraszam do grupy każdą osobę, która mam maszynę i potrzebuje czasem rady czy wsparcia.

I utknęłam…
Nie w pracy, czy planach na przyszłość, tylko w pisaniu…


Kończy się ten rok, w którym udało się wiele. Jestem Wam za to bardzo wdzięczna. Przy maszynie czy komputerze siedzę sama, ale wiem, że dzięki temu, że tworzę dla Was, nie jestem sama. Mam nadzieję, że i Wy w Wyczarowane dostrzegacie coś więcej niż produkt. Do siego roku!!!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.