Jak samodzielnie uszyć nerkę.

Masz ochotę uszyć nerkę, ale nie wiesz jak się do tego zabrać?

Opowiem Ci o dwóch sposobach. Aby samodzielnie uszyć nerkę możesz nauczyć się konstrukcji i szycia lub kupić gotowy wykrój wraz z instrukcją szycia.

Nerka N*1
PRACE NAD PIERWSZĄ NERKĄPierwsza opcja jest dużo trudniejsza, wiąże się z większym wydatkiem oraz wymaga więcej czasu, ale też niesie wiele korzyści. Ponieważ szyję głównie dla klientek, zależało mi, aby samej umieć robić różne konstrukcje. Po raz kolejny skorzystałam z kursu w Wirtualnej Akademii Szycia i Biznesu. Kurs Konstrukcji i Szycia Nerek i Saszetek Biodrowych otworzył przede mną drzwi do tego cudownego świata. Nerki okazały się sporym wyzwanie. Przygotowanie ostatecznej wersji N°1 zajęło mi dwa dni. Powstało kilka prototypów, zanim byłam zadowolona z efektu. Ale stworzyłam swoją własną, unikatową konstrukcje. Dzięki wiedzy i umiejętnością jakie zdobyłam podczas kursu, powstała NERKA JUNIOR, a w przyszłości w Wyczarowane będą się pojawiać nowe nerki i saszetki.

Jeśli nie zamierzasz uczyć się konstrukcji, możesz skorzystać z gotowych wykrojów. Możesz poszukać darmowych lub płatnych. Jest ich dużo, jednak nie zawsze wiadomo jak się za nie wziąć. Są też dostępne gotowe panele, które wystarczy wyciąć. Takie nerki pojawiły się w sklepie RUDA MAMA TKANINY. Są dostępne w kilku rozmiarach. Miałam przyjemność szyć z nich nerki dla moich Prezesów i napisać dla Was instrukcje ich szycia.

Ruda Mama to mama z pasją do szycia i tworzenia pięknych grafik. Wzory przez nią stworzone są naprawdę wyjątkowe a wybór przeogromny. Zajrzyjcie do jej sklepu i uszyjcie piękne nerki.

Plik z instrukcją szycia nerki od Rudej Mamy możesz pobrać tutaj.

Masz ochotę na więcej szycia? Zapraszam Cię do grupy SZYCIE DLA DZIECI na Facebooku.

A jeśli nie chcesz szyć ale marzysz o ręcznie szytej nerce to zajrzyj do Wyczarowanego SKLEPU. Zajdziesz tam:

Nerka N°1

Nerka N°1 żakardowa

Nerka JUNOR

Nerka YOUNG

Nerka DZIECIĘCA

Zestaw MAMA + CÓRKA

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.