Wspierajmy się, koleżankujmy się.

„Witaj,

na początek chcę Ci powiedzieć, że jesteś Wyjątkowa!!! Nie śmiej się, nie wzruszaj ramionami. Przyjmij do wiadomości, że tak jest! Spójrz w lustro i uśmiechnij się do Kobiety, którą tam zobaczysz. Zauważ w niej siłę, mądrość, piękno i miłość.”

Tak zaczyna się wiadomość, którą wysłałam dziś w newsletterze.

I jak skończyłam pisać pomyślałam, że to za mało, że to co mam do przekazania nie może zaistnieć w kilki zdaniach przekazanym kilku osobą.

Dziś, jak nigdy, jest nam Kobietą, bardzo trudno. Martwimy się o bezpieczeństwo naszych bliskich. O zdrowie, finanse, przyszłość. Dziś, jak jeszcze nigdy w naszym życiu, martwimy się o swoje prawa.

Zadawałam sobie pytanie co możemy zrobić? I poza tym, że możemy się nie zgadzać, walczyć, robić swoje, rozwijać się, pracować, prowadzić biznesy, to możemy SIĘ WSPIERAĆ.

I o to chcę Cię dzisiaj prosić. Zacznij od siebie samej. Zrób dziś dla siebie coś dobrego. Wypij ciepłą kawę. Pójdź na spacer. Poćwicz jogę. Poczytaj książkę. A jeśli brak Ci czasu i przestrzeni na takie ekstrawagancje, to zamknij się na 7 min w łazience, weź kilka głębokich wdechów i pomyśl o sobie dobrze.

A jak już udzielisz wsparcie sobie, to być może poczujesz, że jesteś w stanie się nim podzielić. Daj z siebie coś dobrego innej Kobiecie. To może być coś małego. Telefon do mamy. Śmieszny mem wysłany przyjaciółce. Miły komentarz pod postem koleżanki. Całus dany córce. To może być coś co od dawna odkładałyście. Tak, to dziś jest dzień, w którym należy to zrobić. To jest ten czas, w którym poste gesty sprawią, że poczujemy, że mamy siłę i moc, bo jesteśmy razem.

Ruszyła sprzedaż NOWEJ WYCZAROWANEJ KOLEKCJI z czarnym i powinnam tu pisać o zaletach tych torebek i plecaków. Powinnam Wam opowiadać jakie są super i wyjątkowe (bo są). I pewnie będę jeszcze to robić. Ale dziś nie mam na to siły. Dziś nie mam na to chęci. Dziś chcę Wam przekazać, że to co robię to nie szycie i sprzedaż torebek. To bycie sobą!!! To rozwój, droga ku niezależności, to spełnianie swoich marzeń. Wyczarowane to moje magiczne miejsce, które pomogło mi przetrwać najtrudniejszy moment w moim życiu. To to co nie pozwoliło mi się poddać, a dało siłę i satysfakcję. To moja przestrzeń, w której działam tak jak chcę. Nikt mi nie mówi co, jak i kiedy mam robić. To miejsce gdzie mogę wsłuchać się w potrzeby innych Kobiet i doświadczyć ich dobra.

Życzę Ci, abyś miała swoje Wyczarowane miejsce w życiu. Żebyś dziś stojąc przed lustrem zapytała samą siebie „czego chcę?”, „czego potrzebuję?” i „co mogę dać innym?”. I aby odpowiedzi na te pytania zaczęły determinować Twoje życie.

Moje ulubione: „KOLEŻANKUJMY SIĘ, ZMIENIAJMY ŚWIAT” – Marta Frej, polecam.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.