Kieszonki – centrum zarządzania światem w torebce.

Nie raz już wspominałam, że torebka jest jak najlepsza przyjaciółka. Zawsze blisko, rozumie bez słów i do tego czujemy się z nią cudownie. Dobrze zorganizowana pomaga nam sprawnie realizować nasze zadania.

APRIL czarna z brązowym

Myślę, że każda Kobieta, wybierając torebkę codzienną, patrzy nie tylko na jej wygląd, ale też na stronę praktyczną. Kieszonki, przegródki, kosmetyczki, paski na klucze – to jest to, co pozwala nie wyciągać całej zawartości na chodnik, za każdym razem, gdy czegoś szukamy.

Dziś rano, jak co dzień, zamknęłam samochód i idąc już w stronę pracy, wsunęłam kluczyki do torebki. Zrobiłam to automatycznie. Po chwili uświadomiłam sobie, że wylądowały w jednej z dwóch wsuwanych kieszonek w mojej APRIL czarnej z brązowym. Dzięki temu nie będę się przekopywała przez milion rzeczy gdy znów będę ich potrzebowała. Tak dopasowana do moich potrzeb torebka jest jak prywatna asystentka.

Jakich kieszonek potrzebujesz?

I znów wracamy do podstawowej zasady, że każda z nas jest inna. Dlatego w Wyczarowanych torebkach i akcesoriach, możesz sama wybrać, to jak mają być zorganizowane.
Kiedy często wkładasz do nich drobne, ważne lub cenne przedmioty, takiej jak pen drive czy biżuteria, z pewnością będziesz potrzebowała w środku kieszonki na zamek. Jednak gdy słuchasz muzyki przez słuchawki na kablu, to taka kieszonka przyda się na zewnątrz. Wsuwane kieszenie świetnie organizują przestrzeń w środku. To właśnie tam możesz umieścić kluczyki do samochodu czy okulary przeciwsłoneczne. Rzeczy, które ciężko znaleźć w dużej komorze, zwykle potrzebujemy mieć do nich łatwy szybki dostęp, lub nie powinny się mieszać z innymi ze względu na to, że są delikatniejsze.

Zanim zamówisz swoją Wyczarowana torebkę, zastanów się chwilę, jakie kieszenie ułatwią Ci życie. Jeśli nie umiesz sobie tego wyobrazić, zrób test. Przez kilka dni używając swojej dotychczasowej torby, obserwuj, jakich jej kieszeni lubisz używać, a czego Ci brakuje.

Pamiętaj, że możesz wybrać gotowe rozwiązania, które są do „wyklinania” w sklepie, lub napisać do mnie i zamówić coś skrojonego na miarę.

Z torebką- najlepszą przyjaciółką, zarządzanie światem staje się łatwiejsze.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.