Jak nosić nerkę i torebko/nerkę.

NERKA WELUROWA relaks

Nerka to fantastyczne rozwiązanie, które pozwala mieć przy sobie sporo potrzebnych rzeczy, a jednocześnie mieć zupełnie swobodne i wolne ręce. Nie krępuje ruchów i mamy szybki i łatwy dostęp do jej zawartości. Bywa nazywana saszetka biodrowa, co od razu sugeruje, że należy ją nosić na biodrach.  Bliżej tali, czy luźniej opuszczoną, to już zależy od indywidualnych preferencji. Każda Wyczarowana nerka ma długi regulowany pasek, który pozwala dostosować ją do własnych potrzeb.  Nosząc nerkę z przodu,  mamy łatwy dostęp do jej zawartości. Kiedy zadzwoni telefon, można go bardzo szybko wyjąć. Możesz swoja saszetkę biodrową oprzeć na biodrze. Lekko z boku będzie wyglądać bardziej  nonszalancko i wciąż wszystko będzie pod ręka. Ja najbardziej lubię nosić nerkę z tyłu. Wiem, że to nie do końca praktyczne – w tłumie, ktoś może niepostrzeżenia coś wyjąc, jednak taka opcja pozostawia mi największą swobodę ruchów. Wykorzystuję to, że nerkę mogę w każdej chwili przesunąć. Na spacerze po lesie lub parku trzymam ją z tyłu, a w sklepie z przodu.

Chcesz modnie nosić nerkę? Poluzuj pasek i załóż ja przez ramię, jak torebkę typu crossbody. Na ulicach, Instagramie i magazynach modowych, właśnie tak nosi się teraz te akcesoria. Zaczęło się od małych torebek na krótkich paskach, zawieszanych przez ramię. Kobiety pokochały noszenie nerek i torebek na klatce piersiowej. Wygląda to świetnie zarówno zimą, na puchowej kurtce czy płaszczu oversize, jak i w letnich stylizacjach.

NERKA WELUROWA przygoda

Pamiętasz pierwsze produkty 2w1? Wszyscy zachwycaliśmy się szamponem z odżywką. Dziś nie jest to już synonim czegoś świetnego. Ja jednak widzę lepsze efekty na głowie kiedy odżywkę nałożę osobno. Jednak torebko/nerka to coś co na pewno nie jednej Kobiecie przypadnie do gusty. Wolność wyboru i możliwość dostosowania do sytuacji – to są jej atuty. Wyczarowana MAYA jest większa od standardowej nerki, więc mieści naprawdę dużo. Dzięki regulowanemu paskowi możesz założyć ja jak torebkę na ramię lub na skos. Skracając go zawiesisz ja na biodrach lub założysz przez ramie nosząc ją z przodu. Dodatkowo ma wszyte szlufki, które możesz wykorzystać jeśli chcesz ją zamontować na swoim pasku. Mnóstwo możliwości. Jeśli nie jesteś pewna czy u Ciebie sprawdzi się nerka, to MAYA jest dla Ciebie. Pomoże Ci wypróbować różne opcje.

Torebko/nerka MAYA czerwień i arbuzy

Sama do nerek robiłam kilka podejść. Ostatecznie, całkiem niedawno przekonałam się, że latem to naprawdę świetne i wygodne rozwiązanie.

Zajrzyj TUTAJ, żeby zobaczyć co w tym temacie Wyczarowałam (a wybór uważam, że jest duży).  

Ściskam.
Agata

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.